10. Sınıf Haftalık Ev Ödevleri

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 17.Hafta (22-26 Şubat) ev ödevleri yayımlanmıştır. 1-12.sınıfa kadar tüm sınıflar da okuyan öğrencilerimiz aşağıdaki ilgili sınıfa tıklayıp fasiküllere ulaşabilirler.

10. Sınıf Kitapçığına ulaşmak için tıklayınız:

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün Ar-Ge Birimi koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 18.Hafta (01- 05 Mart) ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 03-07 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 10-14 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 17-21 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 24-28 Mayıs haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 31 Mayıs-4 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 07-11 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

İl Milli Eğitim Müdürlüğümüzün koordinasyonunda gönüllü öğretmenlerimiz tarafından hazırlanan 14-18 Haziran haftasına dair ev ödevleri yayımlanmıştır.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar