Sitemizi sıfırdan kuruyoruz

Maalesef sitemizi sıfırdan kuruyoruz.

Hepimize geçmiş olsun. Yılların birikimi vardı.
Tarih Öğretmenlerinin yararlandığı ders notundan sunusuna, oradan sınav sorularına en kapsamlı forumdu.
İnşallah eskisinden de daha güzel ve sistemali olur.

Hepimize geçmiş olsun. Yılların birikimi vardı.
Tarih Öğretmenlerinin yararlandığı ders notundan sunusuna, oradan sınav sorularına en kapsamlı forumdu.
İnşallah eskisinden de daha güzel ve sistemali olur.

Maalesef.
Beynim yandı...
Kaç gündür uğraşıyorum....

Hayırlı olsun sayın hocam.
Şimdiye kadar verdiğiniz ve bundan sonra vereceğiniz emekler için çok teşekkürler.
En eski ve en yararlı site idi. Ki bu özelliğini devam ettireceğinden şüphem yok.

Bu süreçte yönetim kadrosunda olanlar da yandı...
Lütfen yönetim veya yeniçeri ağası iseniz DM (Özel mesaj ) ile Talebe veya Tarih Öğretmeni'ne bilgi veriniz.

selam, birşey sormak istiyorum, siteye üye girişi yaparken veya birşey indirirken bazı çerezleri kabul etmeniz gerekiyor diye bir uyarı yazısı alıyorum ve engelleniyırum . kabul et düğmesini açtım ama yine de olmuyor

engellenme derken neden bahsettiğinizi anlayamadım. Cookileri- çerezleri kabul et seçeneği yapılacak.Bu arada üye girişiniz ile mi yapıyorsunuz?

selam, birşey sormak istiyorum, siteye üye girişi yaparken veya birşey indirirken bazı çerezleri kabul etmeniz gerekiyor diye bir uyarı yazısı alıyorum ve engelleniyırum . kabul et düğmesini açtım ama yine de olmuyor
Evet aynı sorun bende de oluyor. Üye girişi yapacakken çerezleri kabul et uyarısı çıkıyor. Kabul et diyorum ama birşey değişmiyor üye girişi yapamıyorum. "

Hata! Bazı sorunlarla karşılaştık.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz.

yazısı çıkıp duruyor. Çerezleri kabul ettiğim halde.
Sonra Kabul et linkinin yanındaki daha fazla bilgi yazısına tıklıyorum. O sayfadan giriş yapabiliyorum. Şu anda da öyle giriş yaptım. 2 Farkı tarayıcı denedim. ikisinde de aynı. site yenilenmeden önce böyle bir sorun yoktu.

Evet aynı sorun bende de oluyor. Üye girişi yapacakken çerezleri kabul et uyarısı çıkıyor. Kabul et diyorum ama birşey değişmiyor üye girişi yapamıyorum. "

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz.

Sonra Kabul et linkinin yanındaki daha fazla bilgi yazısına tıklıyorum. O sayfadan giriş yapabiliyorum. Şu anda da öyle giriş yaptım. 2 Farkı tarayıcı denedim. ikisinde de aynı. site yenilenmeden önce böyle bir sorun yoktu.

Çerezle alakalı sorun aşağıdaki adresten giriş yapılarak aşılabiliyor.

Not-1: Sık kullanılara eklerseniz tekrar tekrar zahmete girmekten kurtulabilirsiniz.

Not-2: Site açılışında daha fazla bilgi edinin kısmı seçilince de aynı sayfaya gidiliyor.

Son düzenleme:

ben google arama çubuğuna sitenin ismini yazıp açılan linkten giriyorum, daha önce üye girişim yapılmış olarak ...

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt