Merhaba. Lütfen kendinizi tanıtınız

sitenin tekrar açılmasına sevindik. Ama o kadar arşivin yok olmasına üzüldük. Emeğe yazık oldu... Eski arşive ulaşabilmeliydik. Birbirinden değerli çalışmalar mevut idi.

Günlerdir kapali diyor ve cok üzülmüştüm. Arşiv yok oldu degil mi sayın hocam? Herkes elindekini yükleysin bence. Ben elimdekileri yüklemeye başlarım insalalh. Bu sekilde katkıda bulunabiliriz

Herkes elindeki çalışmalarını ve ilave olarak yeni hazırlıklarını ortaya koyarsa; çok uzun zaman almadan istediğimiz sonuca ulaşırız diye düşünüyorum. Hayırlısı...

merhaba arkadaşlar. Bu siteden çok faydalanmış aynı zamanda elimden geldiğince de doküman yüklemiştim. Hatta Yeniçeri Ağalığına kadar da yükselmiştim:) sitenin tekrar açılması mutluluk verici ama eski dokümanların olmaması biraz üzdü açıkçası. El birliği ile yeniden güçlendirelim site eski günlerine yeniden dönsün. hayırlı olsun...

Bütün arkadaşlara meslek hayatlarında sağlık huzur başarı dilerim. Bu sitenin tekrar açılması mesleki dayanışma bakımından önemli bir ihtiyacı karşıladığını düşünüyorum. Profesyonel bilgisayar kullanıcısı olmazsam da tarih branşıyla ilgili paylaşım yapan bütün arkadaşlara yürekten teşekkür ediyorum emeklerine sağlık .Allah razı olsun.

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt