Lise 2. Dönem Sonu İş ve İşlemleri

Talebe

Yönetici
Konular
547
Meslek - Branş
Öğretmen - Tarih
Talebe Hakkında ek bir bilgi sağlanmamış.

Lise 2. Dönem Sonu İş ve İşlemleri​

Lise, meslek lisesi ve ve imam hatip liselerinde yapılması gereken yıl sonu iş ve işlemleri :

1- Sürekli devamsız olmayan her öğrencinin ders notu, performans notu ve proje notunun eksiksiz olarak eokul sistemine girilmesi.

2- Rehberlik çalışmaları yıl sonu raporu hazırlanarak idareye teslim edilmelidir.

3- Ders kesim raporları her ders için ayrı doldurulup imzalanarak idareye teslim edilmelidir.

4- Öğretmen puan çizelgeleri kontrol edilerek imzalanmalıdır.

5- Eokul sistemine karne görüşlerini girilmelidir.

6- Öğrencilerin okuduğu kitap bilgileri sisteme işlenmelidir.

7- Onur kurulu onur belgesi alacak öğrenci listelerini idareye teslim etmeli

8- Sınav evrakları katlanarak paketlenerek okul idaresine teslim etmelidir.

9- Dönem içinde yapılan toplantılara(Veli, Zümre, ŞÖK ) ait eksik tutanaklar teslim edilmelidir.

10- Rehberlik faaliyetleri, kulüp faaliyetleri, belirli gün hafta raporları varsa kurul komisyonlar ile ilgili varsa eksik evraklar idareye teslim edilmelidir.

Ayrıca sene sonunda öğretmenler sınıf defterlerinde, nöbet defterinde ve kurs defterinde eksiklikleri varsa tamamlanmalıdır.

Ayrıca danışman öğretmenler aday öğretmenleri ile ilgili eksikliklerini de tamamlamalıdır. Sene sonu mesleki çalışmaları ile ilgili evraklara sitemizden ulaşabilirsiniz. Bazı okullar öğretmenlerden yaz tatilini geçirecekleri adres bilgisi ve telefon bilgisi de talep etmektedir.

Öğretmenlere zimmetlenen eşyalar sene sonunda özellikle yer değiştirecek öğretmenler tarafından idareye geri teslim edilmelidir.

Temel Eğitim Genel Müdürlüğü -2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu İş ve İşlemleri

Ekli dosyalar

• 2020-2021 Eğitim Öğretim Yılı Sene Sonu İş ve İşlemleri-TEMEL EĞİTİM.pdf
    91.8 KB · Görüntüleme: 59

Bu konuyu görüntüleyen kullanıcılar

Geri
Üst Alt