• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Türk Soykırımı Anma Günü (25 Nisan)

hakanoznomen

Acemi Üye
Üye
Katılım
1 Haziran 2012
Mesajlar
4
Tepkime puanı
0
Puanları
1
Takipçiler
0

İtibar:

Türk Milleti’nin Uğradığı, Dünya Tarihi’nin en ağır ve insanlık dışı soykırımı; Ermeni çetelerince katledilen Türkler, 25 Nisan 2012 Tarihi itibaren Her yıl 25 Nisan günü Devlet Töreni ile anılmalı ve Dünya’ya anlatmalıdır.
Neden 25 Nisan günü?
Çünkü en vahşi katliam bu tarihte olmuştur. O tarihte; Kars’ın Subatan köyünde Ermeni Çetelerince Türk katliamının feci bir örneği yaşanmıştır: Kadınlar, çocuklar; ANNELERİN KARNINDAN çıkarılan bebekler... şehit edilmişlerdir(25 Nisan 1918)

Bizler 25 Nisan'a sahip çıktığımızı gösterdiğimizde Devletimiz de elbette 25 Nisan'a Resmiyet kazandıracaktır! SADECE 25 NİSAN'I UNUTTURMAYALIM!

Bu konu hakkında görüşleriniz çok önemli! Paylaşmanızı rica ediyorum. yalan bir hikaye ile Türk Soykırımının üzeri örtülmek isteniyor!!! 24 nisan yalanı ile 25 nisan'da Türklere en acımısızı yapılan soykırım örtülmek isteniyor! 24 nisan yalanının 100. yılı öncesi Soykırıma uğradığımızı milletimiz artık anlamalı diye düşünüyorum.
 
İlginizi çekebilecek benzer konular
En Çok Görüntülenen Konular
Aynı Kategoriden Son Konular
 • Suriye Sorunu
 • Hocalı Katliamı
 • hakanoznomen

  Acemi Üye
  Üye
  Konuyu Başlatan
  Katılım
  1 Haziran 2012
  Mesajlar
  4
  Tepkime puanı
  0
  Puanları
  1
  Takipçiler
  0

  İtibar:

  "18. yy biterken Ruslar askeri okullarında Kuzey Kafkaslar'daki Ermeni halklarının çocuklarını alarak subay yetirştirmeye başladılar. Rusların bundan amacı ileri tarihlerde kendi devlet politikalarını işleyebilmek için Osmanlı bölge topraklarında olan Ermeniler arasında görevlendirilmiş ajanlar, yöneticiler, çeteler olarak yetişecekleri hazırlamış olmaktı."[sf:59 Beyaz Ölüm]
   
  Üst Alt