• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

tarihbilinci.com sitesinden beklentileriniz nelerdir ?

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
tarihbilinci.com sitesinden beklentileriniz nelerdir ?

Sorumuz gayet açık sanırım. Öyle abartı yapıp at,fiat,murat,dolar... beklentiniz olmasın. :blow:

Gerçekten beklentileriniz nelerdir ?

hayal

Acemi Üye
Ben sitenizden bugüne kadar bir çok konuda yararlanmış birisi olarak her hangi bir katkı da bulunamadım.Öncelikle teşekkürü bir borç biyor, her hangi bir karşılık beklemeden yazı ve hizmetleriyle katkı veren arkadaşlarımıza sonuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizden sitede ki yazıların kolayca kopyalanmasına izin vermenizi rica ediyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.

Yorgun

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Web sitesi
www.tarihsinifi.com
Ben sitenizden bugüne kadar bir çok konuda yararlanmış birisi olarak her hangi bir katkı da bulunamadım.Öncelikle teşekkürü bir borç biyor, her hangi bir karşılık beklemeden yazı ve hizmetleriyle katkı veren arkadaşlarımıza sonuz teşekkürlerimi sunuyorum. Sizden sitede ki yazıların kolayca kopyalanmasına izin vermenizi rica ediyor, selam, saygı ve sevgilerimi sunuyorum.
Yapmanız gereken tek şey 1 mesjınız olmasıdır. Ama belli bölümlere yazdığınız iletiler sayılmıyor.

Örneğin burada kendinizi tanıtabililirsiniz.

http://www.tarihbilinci.com/forum/ho-geldiniz-luetfen-t1.html

Üst Alt