• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Tarih 9 sınıf tüm ünitelerin sunuları.

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Hocam,
Hepsinin toplu halde verilmesi güzel olmuş. Atlanan dosya varsa onlar da indirilebilir.
Bu arada dediğinizi gibi 9'da değişim var, ünite sayısı da değişmiş herhalde.
Bu sene ve geçen sene derse giren arkadaşlar daha doğru değerlendirme yapacaktır.
Tarih Öğretimi Sorularımız Sorunlarımız ilgili bölümde değerlendirmeler yapılırsa güzel olur.

Son düzenleme:

YASEMİNK

Acemi Üye
Sunular geçen eğitim öğretim yılına aittir. Bu sene kitap aynı ama çok az konular budanmıştır. Dikkatinize.

Aşağıdaki linktedir.

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.
Post automatically merged:

hocam Allah razı olsun .

Sunular geçen eğitim öğretim yılına aittir. Bu sene kitap aynı ama çok az konular budanmıştır. Dikkatinize.

Aşağıdaki linktedir.

Aşağıdaki linktedir.

tşk

Aşağıdaki linktedir.

tşk

Son düzenleme:

baybora

Vezir
Yönetici
Vezir
Eyvallah Göksel Hocam, şu 11. sınıflara da böyle bir güzellik yapsan harika olur.Saygı,şükran ve muhabbetlerimle efendim.....

gokselsayli

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Eyvallah Göksel Hocam, şu 11. sınıflara da böyle bir güzellik yapsan harika olur.Saygı,şükran ve muhabbetlerimle efendim.....
11. sınıfların 1. dönemi için yaptım. Ama sağlık nedeniyle 2. dönem yapamadım. İnşallah seneye. Bu sene 10'lar, seneye 11'ler.
10. sınıflar da bitince toplu halde link vermeyi düşünüyorum.

Üst Alt