• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

E-Kitap Tarih 10 Dersi 2017-2018 Ders Kitabı Tuna Yayınları

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com

İtibar:

Tarih 10 Dersi 2017-2018 Ders Kitabı Tuna Yayınları

erişim için
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

İlginizi çekebilecek benzer konular
Aynı Kategoriden Son Konular

prefirst

Acemi Üye
Üye

İtibar:

Kitabın 10. sayfasındaki açıklamaya takıldım. İçindekiler kısmında zemin rengi ile belirtilen kısımların ayrıca seçmeli tarih derslerinde de okutulacağı belirtiliyor. Bu, şu mu demek; seçmeli dersim yoksa ve 2 saat zorunlu tarih dersim varsa ben zemin rengi ile belirtilen yerlerden konu anlatımında muaf mıyım ? Planı mı da buna göre mi hazırlamalıyım ? Bilgililere soruyorum.

Galeriye eklediğinz resim konunun içerisine eklenmiştir. --> Tarih Öğretmeni

Moderatör tarafında düzenlendi:

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com

İtibar:

Kitabın 10. sayfasındaki açıklamaya takıldım. İçindekiler kısmında zemin rengi ile belirtilen kısımların ayrıca seçmeli tarih derslerinde de okutulacağı belirtiliyor. Bu, şu mu demek; seçmeli dersim yoksa ve 2 saat zorunlu tarih dersim varsa ben zemin rengi ile belirtilen yerlerden konu anlatımında muaf mıyım ? Planı mı da buna göre mi hazırlamalıyım ? Bilgililere soruyorum.

Galeriye eklediğinz resim konunun içerisine eklenmiştir. --> Tarih Öğretmeni
Talim Terbiye'den haftalık ders çizelgerini incelediğimde
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

1o. sınıflarda sadece sosyal bilimler lisesinde seçmeli tarih dersinin olduğunu gördüm

10.sınıf tarih programına baktığımızda ise (
durumu görebilirsiniz.

Tarih 10 dersinin müfredatının ağır olduğu tüm tarih öğretmenleri tarafından dile getiriliyordu ki önümüzdeki yıl uygulanacak müfredatı görmüşsünüzdür.

Ama yine de okuyan ve araştıran öğrencileriniz varsa okumaları iyi olur.

Tüm sayfalar yüklendi.
Üst Alt