• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Soru Hazırlama

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Katılım
30 Mart 2009
Mesajlar
605
Tepkime puanı
232
Puanları
43

İtibar:

Değerli Üyelerimiz,
T.C İnkılap Tarihi ve Atatürkçülük Dersi müfredatımız malumunuz olduğu üzere geçen yıl güncellendi. Dört tane yeni ünite eklendi. Diğer ünitlerde de güncellemeler yapıldı. Kitabın klasik şekilde soru cevap haline getirilmesi gerek derslerimizde fayda sağlayacaktır. Son dönem öğrencileri devamsızlığı, Tarih dersinin ağırlığının TYT'de durumu ve AYT'de meslek seçimlerinde önemi ile ters orantılı yeri birçok öğrencinin bu dersi görmemesi ya da öğrenememesine yol açacaktır. Döküman hazırlamak ise cidden vakit alan zor bir çalışma. Tek kişinin birkaç ayda altından ancak kalkabilir. Bazı arkadaşlarımızın sınavlara hazırlık için yaptığı çalışmalar ve sınav sorularının üyelerimize gerek yol gösterme gerekse soru seçiminde faydası ise tartışılmaz.
Ortaklaşa iş yapımında çok başarılı olunmasa da gene de teklif edeyim. Kitabı bölüşerek soru-cevap (klasik) hazırlamak için çalışma yapacak yeteri sayıda arkadaş varsa biz de inşallah yardımcı oluruz. Teklif genel kabul görmezse artık derslerimizde analiz-sentez, soru-cevap devam ederiz.

*Müfredatlar tekrar değişeceği ve tek zorunlu dersin İnkılap tarihi olarak kalacağı için diğer sınıflar için böyle çalışma yapılmasını teklif etmedim.
Yayın otomatik olarak birleştirildi:

Görüntülenme sayısına rağmen çalışma için talep olmaması çalışmanın yapılmayacağı gösteriyor maalesef...
Bizzat tanışan arkadaşlar varsa belki onların organize etmesi ile belki diyelim...
 
İlginizi çekebilecek benzer konular
En Çok Görüntülenen Konular
Aynı Kategoriden Son Konular
Son düzenleme:
Üst Alt