• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Sınıf içinde karşılaştığımız sorunlar

cerenimotopovic

Acemi Üye
Üye

İtibar:

selam arkadaşlar ben yeni öğretmenim. 30 aralıkta atandım. bu derste çok sıkıntı yaşıyorum. sınıfın yarısı okula sadece kendini getiriyo, diğer yarısı da öss kaygısıyla hiçbir dersi değerli görmüyo. özetlere bakıyorum yükleyen arkadaşlara teşekkür ediyorum. fakat ne kadar hazırlıklı da gitsem kimsenin umrunda değil. ne yapsam? test ver çözsünler diyenler var ama çözmeyenler problem oluyor bu sefer. uff

İlginizi çekebilecek benzer konular
Aynı Kategoriden Son Konular
Moderatör tarafında düzenlendi:

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası

İtibar:

Öğretmenler hakkında birçok olumsuz yazının yer aldığı platformdaki yazı beni şaşırttı. Eleştirenlerin lisanlarına göre cevap vermiş. Buraya çok uygun değil ama ayrı başlık olmasın dedim.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Biz çocuklara -kendi seçecekleri, ilgi ve yeteneklerine uygun bir- hedef aşılayıp, vatan ve millete faydalı birey olmaları için gayret sarfediyoruz ve onlara değer veriyoruz. Sorunlar da inşallah hallolur.

Üst Alt