• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Seçmeli Tarih tüm üniteler genel Büyük Risk Yarışması

bluecak

Acemi Üye
Üye

İtibar:

Öne çıkan konu
Normalde 5 kategoride 5'er soru ile oynanan yarışmaya, daha uzun olsun diye ben 2'şer soru daha ekledim. Yarışmanın içindeki ses dosyalarının açılması için SESLER klasörünü silmeyin. Devlet Teşkilatı, Hukuk, Eğitim, Ekonomi ve Sanat Ünitelerinden 7'şer soru ve en sonunda bir risk sorusundan oluşuyor. İşinize yaraması dileğiyle.

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

By_sosyalog

Sultan
Yönetici
Sultan

İtibar:

Sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık olsun; ama çok basit olmuş isterseniz soruları bana word olarak gönderin ben size gelişmiş versiyonunu yapayım. Memnun kacağınıza eminim. Bakın bu oyun benin en basit oyunlarımdan bir tanesi.... Linke tıklayın lütfen...
Haddimizi aştıysak af ola...

Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Moderatör tarafında düzenlendi:

bluecak

Acemi Üye
Üye

İtibar:

esrağfurullah hocam ne demek. elbetteki burası paylaşım ve birbirimizden öğrenme yeri.memnun olurum

netasmezol

Acemi Üye
Üye

İtibar:

emeğinize sağlık güzel bir etkinlik olmuş

akasyakardelen

Acemi Üye
Üye

İtibar:

Sayın hocam öncelikle emeğinize sağlık olsun; ama çok basit olmuş isterseniz soruları bana word olarak gönderin ben size gelişmiş versiyonunu yapayım. Memnun kacağınıza eminim. Bakın bu oyun benin en basit oyunlarımdan bir tanesi.... Linke tıklayın lütfen...
Haddimizi aştıysak af ola...

Linki yeniler misiniz

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com

İtibar:

link yenilendi

Üst Alt