• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Hüseyin Kuvvetli Tarih Paylaşımları yasaktır

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Top Poster Of Month
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Takipçiler
84

İtibar:

Hüseyin Kuvvetli hocamıza ait sunu, ders notu... vs. paylaşımları sitemizde yayınlanması ya da paylaşılması yasaktır. Paylaşanlar yasaklanacaktır.

Başka platformlarda yayınlanması bize bu hakkı vermiyor.

Paylaşılanlar da silinmeye başlamıştır.

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Takipçiler
3

İtibar:

Bu forumda daha yeni denk gelmiştim (okul sitelerininin birinde de gördüm), ciddi emek ürünü çalışmalar. Öğrencilerimizin de -bir ünitede- faydasına sunduğumuz beğendiğimiz çalışmalar arasında yer alıyordu. Meslektaşımızın adı, okulu yazdığı için genele açık paylaşımlar zannetmiştik. Biz de o halde (Bir üniteyi öğrencilerimizle paylaşmış olduk.) Liste halinde başka çalışmalar ve hususi açıklamalarımızla göndermiş olduğumuz için silmemiz düzen bozulur. Birkaç öğrencimizin çalışmayı tamamlaması ayrı bir problem. Bu seferlik hakkını helal etsin.
Sık değişen müfredatlar ve tarih biliminin metoduna uygun olmayan yazım şekli bizi yordu. Derslerde konuları kendimiz sıralıyoruz. Öğrenciler, öğretmenlerini dinlemeden çok zorlanıyor. Kollektif çalışma ise maalesef olmuyor. Kitaplar çok sade olmalı. Öğretmenlerimiz onları açmalı. Hele bu dönemde branşımızdaki çoğu arkadaşın bu arzusuna ne kadar ihtiyaç duyuldu.

Son düzenleme:

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Top Poster Of Month
Konuyu Başlatan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Takipçiler
84

İtibar:

Dedikleriniz sonuna kadar doğru... Paylaşım yapan arkadaş da;

1- Başka platformlar da yayınlanması,

2- Sade olması,

.... gibi nedenlerle paylaşmış. Ama sunu,ders notu sahibi de silinmesini istiyor hakkı olarak. DM ile ulaşmak istedik,ancak DM kutusu dolu olduğu için mesaj gönderemedik. Bundan sonraki gözümüzden kaçanların da buradan belirtilmesi halinde de ilgili konu silincektir.

Malum 100bin kişilik bir aileyiz ve uyarıları da dikkate almak zorundayız....

atahoca

Yeniçeri Ağası
Yeniçeri Ağası
Takipçiler
3

İtibar:

Biz bir üniteyi öğrencilerimizle paylaştık. Ulaşılırsa adımıza da helallik alırsanız seviniriz
Bazı öğrenciler indirmişken silmek hoş gelmedi. Silinmesi gerekiyorsa öğrencilerimize durumu açıklayıp sileriz.
Zaten çalışma bittikten sonra sıkıntı varsa listeden silerim. Şu anda tek silemiyoruz.

Tekrar olacak ama dosya üzerine site ve isim olunca paylaşıma açık zannediyoruz. Arkadaşın da öyle zannetmesi normal. Zaten istesek isimleri silip kendimize mal edebilirdik ama bu -hele bizim mesleğimizde hiç- hoş olmazdı. Bazı arkadaşlar sorulara verdikleri isim olmasa da cevaplardan kendi hazırladıkları belli oluyor. Öğrencilere zaten kendi hazırladığımız not olmazsa söylüyoruz. Bizim de bazı eski paylaşımlarımız ortalıkta dolaşıyor.

Son düzenleme:

Talebe

Tarih Talebesi
Yönetici
Vezir
Takipçiler
12

İtibar:

Rica etti, sildim. Ama bazılarında (DM'de link ya da başlık yoktu. Özür, silemedim.

syazgan

Kalfa Üye
Üye
Takipçiler
0

İtibar:

Mrb arkadaşlar sunular ve paylaşımlar için çok teşekür ederim. Ben sunulari indirmek için cevap yaz kısmına teşekürler yazarak ve beğenerek indirdim hep yanlış bir şey yapmamışımdır inşallah.üyeliğimde bir kısıtlama olmasın ögrencilerime çok faydalı sunular. Tekrar teşekür ederim

yasinkopuz

Acemi Üye
Üye
Takipçiler
0

İtibar:

Neden yasak ki acaba? Ben her yerde Hüseyin Hocanın notlarını arıyorum? Neden paylaşımlarının yapılmasına izin vermemiş merak ettim doğrusu.

Tarih Öğretmeni

Kurucu
Yönetici
Sultan
Top Poster Of Month
Konuyu Başlatan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Takipçiler
84

İtibar:

Üst Alt