• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Gagavuz Yeri Özerk Cumhuriyeti Anket

Gagavuz Yeri Özerk Cumhuriyeti ile ilgili ne düzeyde bilgi sahibisiniz?

• Kullanılan toplam oy
    11
  • Anket kapatılmış .

etrak

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Sayın meslektaşlarım;
bu anket çalışması Tübitak Proje çalışmamız içindir. Lütfen anket çalışmamıza oyunuzu kullanarak destek veriniz!

Gagavuz Yeri Özerk Cumhuriyeti Anket​

Gagavuz Yeri Özerk Cumhuriyeti ile ilgili ne düzeyde bilgi...
Tam içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

Son düzenleme:

kristal

Veliaht
Yönetici
Veliaht
Sayın meslektaşlarım;
bu anket çalışması Tübitak Proje çalışmamız içindir. Lütfen anket çalışmamıza oyunuzu kullanarak destek veriniz!
projenizde başarılar dilerim... ihmal edilen bir Türk topluluğu ile ilgili proje geliştirmeniz takdire şayan.
linkteki reklamıda izlemişsinizdir... burda da paylaşmış olalım bu vesile ile....
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

etrak

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Sayın hocalarım,Gagavuz Projemiz ile ilgile google anket üzerinden öğrencilerimin hazırladığı proje ile ilgili anket çalışmasına da katılımlarınızı bekliyorum. Desteklerini esirgemeyen meslektaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...
Link:
Değerli ziyaretçimiz lütfen, içeriği görüntüleyebilmek için Giriş yap veya Kayıt ol anlayışınız için teşekkürler.

Son düzenleme:

Tarih Öğretmeni

Sultan
Yönetici
Sultan
Web sitesi
www.tarihbilinci.com
Sayın hocalarım,Gagavuz Projemiz ile ilgile google anket üzerinden öğrencilerimin hazırladığı proje ile ilgili anket çalışmasına da katılımlarınızı bekliyorum. Desteklerini esirgemeyen meslektaşlarıma şimdiden teşekkür ederim...

linki?

Moderatör tarafında düzenlendi:

etrak

Veziri Azam
Yönetici
Vezir-i Azam
Hocam mesajda yazmıştım, tekrar paylaşıyorum...
Link:

Son düzenleme:

maravedi

Acemi Üye
Yanlışmasam Prof. Nuri Yüce Gagavuz Türkçesinin Rumeli ağızlarına dahil edilebileceğini söylüyordu. Bazı farklı sözleri ve "ani"li cümle yapıları gibi bazı farklı kullanışları öğrendikten sonra çok rahat anlamaya başlayabilirsiniz.

Üst Alt