• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Endülüs'ten kutsal topraklara- islam tarihinde müslümanların hayatlarından kesitler

Hanımeli

Deniz Feneri
İSLAM TARİHİNDE MÜSLÜMANLARIN HAYATLARINDAN KESİTLER

"İlk Dönem Asr-ı Saâdet'ten Son Dönem Osmanlılar'a Kadar Bütün İslam Dünyasının Tarihine Kaynak Olan Kitaplardan Seçmeler"

Burada maksadımız, İslam Tarihi Kaynaklarından ilginç kesitler sunarak tarihte Müslümanların hayatları yani...
Tam içeriği görüntülemek için lütfen giriş yapın. Giriş yap veya üye ol.

kamil g

Banned
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
Sana bir soru Osmanlıda niye bu kadar çok vakıf vardı.

Hanımeli

Deniz Feneri
Sana bir soru Osmanlıda niye bu adar çok vakıf vardı
Önce sizi bir talebe sandım. Zira tavıır öyle olunca mazur oluyor. Fakat diğer eleştirilerinizi ve düzeysizliğinizi de görünce yazmak durumunda hissettim. bundan başka bir cevap vermeye de tenezzül etmeyeceğim:

Sorunun doğrusu : " Size zaman ayırabilirseniz ve mümkünse bir soru sormak istiyorum. Osmanlı'da neden bu kadar çok vakıf var öğrenmek istiyorum, " şeklinde olmalıydı?

30 yaşında biri kırk yaşında bir tarihçiye talebe muamelesi yapamaz. "Edeb ya Hu!" derim. Beğenmiyorsan okumama özgürlüğün var... Ya da sen de bir şekiilde siteye faydalı katkı sağla!..

Birileri beğensin diye paylaşmıyorum. Burası bir paylaşım sitesi... Her fikirde insan olacaktır. Yazılanlar belli ki sizi rahatsız etmiş. Beğenmiyorsun diye karşındakine saygısız davranmanı meşru kılmaz. Sen önce edeb sonra Tarih öğren!..

kamil g

Banned
Please note, if you want to make a deal with this user, that it is blocked.
oynamayı bilmeyen gelin yerim dar dermiş
bu soruya değil sen, senin tayfanın tamamı gelse cevap veremez

Moderatör tarafında düzenlendi:
Üst Alt