• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Eğitim Bölgesi Okul Zümre Başkanları Kurulu Başkanları toplantısı Nurdan Gül KÖkten

nrdn-26

Veziri Azam
Vezir-i Azam
T.C
ODUNPAZARI KAYMAKAMLIĞI
ATATÜRK LİSESİ MÜDÜRLÜĞÜ

SAYI : 967975/050.04(104)/460 25.08.2011
KONU: Eğitim Bölgesi Okul Zümre Başkanları
Kurulu Başkanları toplantısı
SULTANÖNÜ EĞİTİM BÖLGESİ OKUL MÜDÜRLÜKLERİNE
Eğitim Bölgemizin 2011-2012 Öğretim Yılı Zümre Başkanları Kurulu toplantısı çalışma takviminde belirlendiği gibi 15 EYLÜL 2011 Perşembe günü saat 15.30'da Atatürk Lisesi'nde yapılacaktır. Gereğini rica ederim.
Tamer ERDEN
Koordinatör Okul Müdürü
TOPLANTI GÜNDEMİ :
l -Açılış, yoklama ,Saygı duruşu ve istiklal marşımızın okunması,
2-Eğitim Bölge zümre başkanı seçimi(iki üye Danışma kurulu için)
3- Yenilenen Ortaöğretim programlarının branşlar bazında değerlendirilmesi, uygulanan programlar için ölçme ve değerlendirme metotları ile yeni materyaller konusunda yapılan hazırlıkların değerlendirilmesi
4- Eğitim ve öğretim programlarının uygulanmasında karşılaşılan güçlükler ve bu güçlüklerin giderilmesi için alınacak tedbirler
5-Öğretim programları ile öğretim hizmetlerinin değerlendirilerek öğretimin kalitesinin yükseltilmesine ilişkin öneriler
6-2010-2011 Öğretim Yılının değerlendirilmesi
7-Okulların genel eğitim öğretiminin planlanmasında zümrelerle yapılacak işbirliği konularının görüşülmesi,
8-Okul başarısı ve YGS-LYS başarısının artırılmasına yönelik ilgili kurullara yapılacak önerilerin belirlenmesi.
9-İlçe ve İl Zümresinde ele alınması gereken önerilerin belirlenmesi,
10-Eğitim Bölgesi okullarımız arasında kaynakların kullanımı konusunda yapılacak işbirliği konuları
11 - Eğitim bölgesince birlikte yürütülecek diğer konuların görüşülmesi.
12-Dilek ve temenniler, kapanış.

ATATÜRK LİSESİ

19 MAYIS AND.LISESI

FATİH FEN LİSESİ

KILIÇOĞLU AND. LİSESİ

SALİH ZEKÎ AND.LISESI

FATİH ANADOL1 J LİSESİ

ETİ SOSYAL BİL. LİSESİ

A.KANATLI AND.LISESI

ŞH.TOKI SAVAŞ KUBAŞ AND.L.

ÖZEL S.GULBAH AR LİSESİ

YUNUS EMRE LİSESİ

TİCARET BORSASİ ANA. LİSESİ

H AHMET YESEVI ANA. LİSESİ

CUMHURİYET LİSESİ

SÜLEYMAN ÇAKIR LİSESİ

FAZIL YILDIRIM ANADOLU L

Ş.İSMAIL TETİK ANADOLU L.

Koord.Okul Reh.Öğrt.

Okul Öğrenci Krl. Temsilcisi

Okul Aile Birliği Temsilcisi

NOT : Eğitim Kurulları ve Eğitim Bölgeleri Yönergesi Madde 16. ya göre okulların okul zümre kurulu başkanları (Her okulu temsilen l öğretmen) toplantıya katılacaktır,izinli yada raporlu yerine görevlendirilen bir başka öğretmen okulunu temsilen toplantıya iştirak edecektir.

Üst Alt