• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

2018-2019 Büyük Risk-Genel Kültür Bilgi Yarışması Soruları

sancakbeyi

Vezir
Yönetici
Vezir
Sevgili öğretmen arkadaşlarım. Dört aylık çalışmanın sonucu olan 5 adet birbirinden özgün bilgi yarışması sorularını paylaşıyorum. Biraz geç kaldı. Çünkü kendim uygulamam gerekiyordu. Okulumuzda sorunsuz bir şekilde bu yarışmaları uyguladık. Ayrıca her masada bir öğretmen arkadaşlar olacak şekilde yarışmamızı yaptık. Sizlerin de işine yarar umuduyla paylaşıyorum.

İnternette bilgi yarışmaları ile ilgili soru bulmak çok zor. Yarışma hazırlayan arkadaşlar bilirler. 300'ün üzerinde birbirinden özgün sorular var. Office 2010 ile hazırladım. Şifre koymadım. Sunuyu açın isim yazan yerleri değiştirin istediğiniz gibi kullanın. Sadece sayfa ekleme çıkartma yapmayın. Sonuçta internet paylaşım alanı. Bilgi paylaştıkça çoğalır. Belki içinizden birileri daha da geliştirir biz de kullanırız. Şifre koyan arkadaşlara da şunu söylemeden geçemeyeceğim; Belki saatlerin çalışması ile hazırladığınız sunuların sizin adınız ile kullanılmasını istiyorsunuz ancak böyle olmuyor ne yazık ki. Öğretmenler genelde öğrencilerin karşısında ezilmek istemedikleri için şifreli hiç bir şeyi sınıfta kullanmazlar. Eğer şifre koyacaksanız boşuna paylaşmayın lütfen. Hepimiz imternetten birçok şeyi kullanıyoruz. her şey şifreli olsaydı İnternet bu kadar gelişir miydi?

9. SINIFLAR- BÜYÜK RİSK Genel Kültür Bilgi Yarışması

Bağlantıyı görüntüleme izniniz yok Giriş yap veya üye ol.

10. SINIFLAR- BÜYÜK RİSK Genel Kültür Bilgi Yarışması

11. SINIFLAR- BÜYÜK RİSK Genel Kültür Bilgi Yarışması

12. SINIFLAR- BÜYÜK RİSK Genel Kültür Bilgi Yarışması

FİNAL- BÜYÜK RİSK Genel Kültür Bilgi Yarışması

aydinderin55

Acemi Üye
Emeği geçen herkese teşekkürler

Üst Alt