• Kaynak menüsünden dosya indirebilmek istiyorsanız lütfen forum kullanım bilgisini okuyunuz

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
tüm planlarda dikkkati çeken 1 MAYIS İŞÇİ BAYRAMI ifadesi oysa doğrusu 1 MAYIS EMEK VE DAYANIŞMA GÜNÜ planların hazırlanmasında emeği geçen meslektaşlarıma tşk eder iyi çalışmalar dilerim...

Web sitesi
yahyagungor.com
Yeni yayınlanan Orta Öğretim programı planlarada değişkliklere neden oldu mu acaba.
Çağdaş Türk ve dünya tarihi dersi planını altında yer alan açıklamlarda şu şekilde yazıyor.

Örneğin:
NOT : İşbu Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı;
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 11.10.2007 tarih ve 172 sayılı Kurul Kararı gereği hazırlanan Tarih Dersi Öğretim Programı(9.Sınıf)’nda belirtilen müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 27.04.1998 tarih ve 64 karar sayılı 2488 sayılı Tebliğler Dergisi’nde yer alan ‘‘ATATÜRKÇÜLÜK’’ konularına yer verilmiştir.
• Talim Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 14.06.2002 tarih ve 272 karar sayılı,2538 (ek 2539) sayılı Tebliğler Dergileri’nde yer alan Ermeni,Yunan-Pontus ve Süryaniler ile ilgili konulara hedef ve davranışlarda yer verilmiştir.
• Öğrenme—Öğretme Yöntem ve Teknikleri,Tarih Dersi 9.Sınıf Öğretim Programı’nda yer alan ’’Etkinlikler’’ kısmında yer alan çalışmalar ve ‘‘2013—2014 Eğitim—Öğretim Yılı Tarih Dersleri Sene Başı Zümresi’’ dikkate alınarak hazırlanmıştır.
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 30.07.2003 tarih ve 226 karar sayılı,2551 Tebliğler Dergisi’nde yayımlanan “ Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretim Çalışmalarının Plânlı Yürütülmesine İlişkin Yönerge’’ esas alınarak, bu yönergede yer alan formatta hazırlanmıştır.

Furkan

Vezir
Yönetici
Vezir
Yeni yayınlanan Orta Öğretim programı planlarada değişkliklere neden oldu mu acaba.
Çağdaş Türk ve dünya tarihi dersi planını altında yer alan açıklamlarda şu şekilde yazıyor.

Örneğin:
NOT : İşbu Ünitelendirilmiş Yıllık Ders Planı;
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 11.10.2007 tarih ve 172 sayılı Kurul Kararı gereği hazırlanan Tarih Dersi Öğretim Programı(9.Sınıf)’nda belirtilen müfredata uygun olarak hazırlanmıştır.

Hocam planın altında yazılanlara tekrar baktım, sizin dediğiniz gibi bir durum yok. Nerden çıkardınız Allahaşkına? Planın alt kısmını aynen aşağıya alıyorum. Siz hele bir tekrar gözden geçirin, belki karıştırmışsınızdır. Kolay gelsin.

NOT: İşbu Yıllık Plan;
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 11.05.2012 Tarih Ve 37 Sayılı Ortaöğretim Çağdaş Türk Ve Dünya Tarihi Dersi Öğretim Programında belirtilen esaslara uygun olarak,
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 27.04. 1998 tarih ve 64 sayılı kararı ile kabul edilen ve Mayıs 1998 tarih 2488 sayılı Tebliğler Dergisi’nde yayınlanan “Ortaöğretim Kurumlarının Öğretim Programları ile Ders Kitaplarında Yer Alması Gereken “Atatürkçülükle İlgili Konular” dikkate alınarak,
• Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı’nın 30.07.2003 Tarihli, 226 Sayılı kararı ve 2551 Tebliğler Dergisinde yayımlanan “Millî Eğitim Bakanlığı Eğitim ve Öğretim Çalışmalarının Plânlı Yürütülmesine İlişkin Yönerge” esas alınarak ünitelendirilmiş olarak yapılmıştır.

irden

Acemi Üye
arkadaşlar ders planları ve zümreyi indirmek istiyorum ama indiremiyorum neden

Üst Alt